Preskočiť na obsah

Chcete si znížiť účty za energiu vo vašich domácnostiach ?

Zverejnené 12.8.2021.

Pozývame Vás na PREDNÁŠKU spojenú s BEZPLATNÝM ENERGETICKÝM PORADENSTVOM, ktorá sa bude konať 25. augusta 2021 o 17.00 hod. na Obecnom úrade ORECHOVEJ.

NEJDE O PREDAJNÚ AKCIU !!! SPOLOČNOSŤ VÁM NEBUDE PONÚKAŤ ŽIADNE PRODUKTY

Ako znížiť účty a efektívne využívať energiu v domácnosti

SPOTREBITEĽSKÉ PORADENSTVO

PRE DOMÁCNOSTI

Nerozumiete svojim faktúram za elektrinu, vodu a plyn? Vychádzajú vám nedoplatky z ročného zúčtovania zálohových platieb za energie? Platíte vysoké účty za energie?

Spoločnosť ochrany spotrebiteľov je spotrebiteľské združenie, ktoré pomáha spotrebiteľom bezplatne riešiť ich problémy s dodávateľmi elektriny, vody a plynu už viac ako jedenásť rokov.

Keďže dôvodom vysokých účtov domácnosti je často neefektívne nakladanie s energiou či len nesprávne nastavenie tarify, pripravili sme pre širokú spotrebiteľskú verejnosť sériu prednášok  spojených s bezplatným energetickým poradenstvom, v rámci ktorých sa dozviete, čo je potrebné urobiť, aby ste zlepšili energetický komfort Vašej domácnosti a zároveň znížili svoje účty.

Týmto Vás pozývame na  PREDNÁŠKU spojenú s BEZPLATNÝM ENERGETICKÝM PORADENSTVOM, ktorá sa dňa   25.08.2021  o 17:00   bude konať na Obecnom úrade v ORECHOVEJ  .

Využite túto príležitosť a príďte sa poradiť a dozvedieť  viac o možnostiach úspory energií  vo Vašej domácnosti.

Čo môžete od stretnutia očakávať ?

Na stretnutí, ktoré potrvá cca 90 minút, sa dozviete ako rozumieť a správne čítať faktúry za elektrinu a plyn.  Prineste si so sebou svoju poslednú faktúru a naučíme vás čítať jednotlivé jej položky i ako si skontrolovať správnosť zvolenej tarify. 

Na praktických pomôckach ako je reflexná fólia či LED žiarovka Vám ukážeme ako jednoducho môže každá domácnosť bez veľkých nákladov ušetriť  a zároveň zlepšiť svoj energetický komfort.

Získate prístup k informáciám o štátnych schémach podpory v oblasti predchádzania energetickej chudoby a budete mať možnosť zapojiť sa do prieskumu na zlepšenie podmienok bývania spotrebiteľov.